Do sprzedaży bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie na Łazarzu – Głogowska 91A. Bardzo blisko rynku Łazarskiego.

Mieszkanie ma 2 samodzielne (nieprzechodnie) pokoje  oraz osobną, jasną kuchnię, a także loggię.

 

Rozkład mieszkania:

 

 

 

Mieszkanie jest położone na 4 piętrze z bardzo fajnym widokiem. Naświetlenie mieszkania 2-stronne.

Mieszkanie jest przedmiotem spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z możliwością założenia księgi wieczystej w każdej chwili (posiadamy pełny komplet dokumentacji).

Osoby preferujące centralną lokalizację, bliski dojazd do kluczowych miejsc w Poznaniu, w tym uczelni oraz bliskość komunikacji (tramwaj, pociąg) docenią walory tego mieszkania jak i otoczenia. Mieszkanie jest także dobrą formą lokaty kapitału oraz nadaje się, ze względu na lokalizacje i funkcjonalność do wynajmu.

Mieszkanie znajduje się w zasobach Spółdzielni Grunwald, a budynek utrzymywany jest w dobrym stanie technicznym.

Za budynkiem, od strony ul. Chłodnej znajduje się parking z wjazdem chronionym szlabanem, z którego mogą korzystać mieszkańcy bloku.

Mieszkanie po odświeżeniu – zostało w całości odmalowane, wymieniono włączniki elektryczne, listwy przypodłogowe, drzwi wewnętrzne i dokonano napraw bieżących. Łazienka w pełni wykończona, posiada ustęp podwieszany, nową szafkę z umywalką oraz wannę. W pokojach znajduje się oryginalna deska drewniana w stanie do cyklinowania (cyklinowanie, na życzenie może być ujęte w cenie). W mieszkaniu znajdują się 2 duże i pojemne szafy (przedpokój i jeden z pokoi).

Kuchnia jest osobnym pomieszczeniem, z oknem. Znajdują się tu szafki kuchenne w zabudowie na wymiar, piekarnik, kuchenka oraz okap.

Poniżej aktualny stan lokalu:

 

Do mieszkania należna jest piwnica. Możliwość parkowania na terenie zamkniętym (pilot wjazdowy do bramy).

Mieszkanie gotowe do sprzedaży bez prowizji (sprzedaż od właściciela).

CENA: 339.000 zł

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w lokalu.

Mariusz Wysocki >> tel. 510 084 048

Tagged on: